دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  021-77 56 08 57
menu open menu close

آشنایی با تکنیک‌های سئو کلاه سیاه

تکنیک‌های سئو کلاه سیاه به تکنیک‌هایی که در این مقاله بررسی خواهد شد، محدود نمی‌شود، اما با رعایت نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد، می توانید ماندگاری رتبه سایت خود را تضمین کنید. در تکنیک‌های سئو کلاه سیاه رتبه‌گیری سریع سایت در موتور جستجو اولویت داشته و برای جذب مخاطب واقعی تلاشی نمی‌شود. روش‌های سئو سیاه بسیار سریع و بسیار ناپایدار می‌باشند. سئو کلاه سیاه ارزان‌ترین شکل سئو است و انجام آن نیازی به تخصص خاصی ندارد. بسیاری از سئو کاران کلاه سیاه به هیچ عنوان مطلبی به سایت اضافه نمی‌کنند. آنها تنها با روش‌هایی که مورد پسند و تایید گوگل نیست،  رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا می‌برند. با بخش وبلاگ سایت دیاکو همراه باشید.

تکنیک‌‌های کلاه سیاه

در ادامه با برخی تکنیک‌های کلاه سیاه آشنا خواهید شد:

 1. کلمات کلیدی نامرتبط: از افزودن واژگان جذاب ولی بی‌ارتباط، تنها برای افزایش میزان مخاطب صفحات خود بپرهیزید. بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنید تا کاربران بدانند به دنبال چه چیزی باید باشند.
 2. پشته‌سازی از کلمات کلیدی: از تکرار کلمات کلیدی به حدی که خوانایی مطالب را کم کند و یا تعداد زیاد عکس با یک کلمه کلیدی در صفت "ALT" بپرهیزید. جملاتی بنویسید که معنی داشته باشد. چگالی کلمات کلیدی را بصورت منطقی در این جلمات رعایت کنید. از کلمات مشابه بجای کلمات کلیدی در متن استفاده کنید.
 3. متن کم، متن مخفی، لینک مخفی: از قراردادن متون غیر قانونی در زیر متن اصلی بصورتی که بدلیل همرنگی با پس زمینه قابل خواندن نباشند و همچنین از قرار دادن متن و عکس‌های لینک شده بصورتی که قابل تشخیص نباشند نیز بپرهیزید. محتوایی بنویسید که توسط مخاطب واقعی خوانده می‌شود. میزان کانتراست متن و پس زمینه را بالا ببرید و لینک‌های خود را با رنگی از بقیه نوشته متمایز کنید.
 4. کلوکینگ: از داشتن محتوای متفاوت برای مخاطب واقعی و موتورهای جستجو بپرهیزید. در این حالت کاربر با جستجو در موتور جستجو برای کلید واژه خاصی وارد سایت شما می‌شود که عملا مطلب مرتبط با واژه جستجو شده در سایت شما وجود ندارد. هنگام تولید محتوا و کلمه کلیدی با صداقت عمل کنید.
 5. صفحات انتقالی و یا صفحات مرتبط: از ایجاد یک صفحه با کلمات کلیدی بسیار که با کمک کدهای جاوا و متا تگ، کاربر را به صفحاتی نامربوط انتقال می‌دهند، بپرهیزید صفحات فرود و صفحات توضیحاتی خود را جذاب بنویسید و محتوای آنها را با دقت انتخاب کنید.
 6. طعمه و سویچ یا تغییر صفحه: از ایجاد یک صفحه و رنک گرفتن برای آن و بعد تغییر کامل محتوای آن صفحه بپرهیزید. صفحات را هر از چندگاهی به‌روزرسانی کنید، اما تغییرات بنیادی در صفحه ایجاد نکنید.
 7. محتوای کپی شده و یا سایت های قرینه: از کپی کردن مطالب خود و دیگران در صفحات سایت بپرهیزید. کاربران همواره چنیدن لینک را در مرورگر بازکرده و بعد از یک مقایسه ابتدایی آنها، صفحه دلخواه خود را انتخاب می کنند. موتورهای جستجو نیز با هر به‌روزرسانی به محتوای کپی شده حساس‌تر می‌شوند. نقل قول از سایت‌های دیگر را کوتاه‌تر کنید و محتوای سایت را اورجینال بنویسید.
 8. وبلاگ‌های اسپم: از ایجاد یک ربات برای تولید متن وبلاگ‌ها با کلمات کلیدی جهت افزایش رتبه بلاگ و افزایش تبلیغات وبلاگ و کسب درآمد از تبلیغات بپرهیزید. صرف زمان برای ایجاد محتوای با کیفیت برای صفحات وبلاگ بسیار مفید است.
 9. بلاگ های اسپم یا کامنت‌های اسپم: از افزودن لینک به وبلاگ‌ها برا افزایش تعداد لینک‌های دریافتی سایت و همچنین از قرار دادن امکان لینک‌گذاری در کامنت بپرهیزید. خودتان در وبلاگ‌هایتان برای مطالب خود کامنت بگذارید تا دیگران هم به این کار تشویق شوند.
 10. بک لینک گرفتن بصورت اسپم: از تبادل لینک با وبلاگ‌های نا مرتبط بپرهیزید. نویسندگان وبلاگ‌های با کیفیت را بیابید و از آنها برای نوشتن مطالب دعوت کنید.
 11. پینگ اسپم یا اسپینگ یا پینگ بک اسپم: استفاده از سرویس پینگ بصورت چندبار در دقیقه برای ایجاد این توهم که مطالب سایت جدید هستند را فراموش کنید. برای هنگامی که مطالب وبلاگ منتشر می‌شود. به کاربران اعلام کنید که مطلب جدیدی در سایت قرار داده شده است.
 12. اسپم‌های ارجاعی: استفاده از سایت‌هایی که مخاطب غیر واقعی برای سایت ایجاد می‌کنند و میزان مراجعه مخاطبان را بالاتر از حد واقعی نشان می‌دهند را نیز فراموش کنید. محتوای لینک را جذاب‌تر کنید تا کاربر بصورت واقعی مایل به کلیک کردن روی آن باشد.
 13. مزرعه لینک: از تبدیل سایت به یک مزرعه لینک برای کسب درآمد بپرهیزید. به سایت‌های مرتبط تعداد کمی لینک خارجی دهید.

 

 

 

سایر مطالب وبلاگ دیاکو را نیز مطالعه کنید.

آخرین اخبار
چه رنگی برای طراحی سایت مناسب است؟!
چه رنگی برای طراحی سایت مناسب است؟!
چه تفاوتی بین SEO و SEM وجود دارد؟!
چه تفاوتی بین SEO و SEM وجود دارد؟!
چگونه یک معماری برند دوست‌داشتنی بسازیم؟!
چگونه یک معماری برند دوست‌داشتنی بسازیم؟!
اخلاق دست برند را می‌گیرد!
اخلاق دست برند را می‌گیرد!
چه زمانی باید RFP را تهیه کنیم؟!
چه زمانی باید RFP را تهیه کنیم؟!
12 سوال برای تحقیق کلمات کلیدی سئو
12 سوال برای تحقیق کلمات کلیدی سئو
ابزارهایی برای افزایش سئو و بازاریابی
ابزارهایی برای افزایش سئو و بازاریابی
آیا همیشه حق با مشتری است؟!
آیا همیشه حق با مشتری است؟!
9 نکته برای افزایش نرخ کلیک بنر تبلیغاتی
9 نکته برای افزایش نرخ کلیک بنر تبلیغاتی
نحوه کاهش نرخ پرش یا Bounce Rate
نحوه کاهش نرخ پرش یا Bounce Rate
بازاریابی محتوایی مفید برای تجارت‌های کوچک
بازاریابی محتوایی مفید برای تجارت‌های کوچک
طراحی سایت گوگل‌پسند با 10 نکته
طراحی سایت گوگل‌پسند با 10 نکته
2 view icon 36
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
back to top
بیشتر بخوانید

جزئیات بیشتر

سئو کلاه سفید چیست؟

جزئیات بیشتر

برندسازی شخصی

جزئیات بیشتر

کارت ویزیت تاثیرگذار

جزئیات بیشتر

موفقیت سایت با طراحی...