دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  021-77 54 08 57
menu open menu close

آشنایی با تکنیک‌های سئو کلاه سیاه

تکنیک‌های سئو کلاه سیاه به تکنیک‌هایی که در این مقاله بررسی خواهد شد، محدود نمی‌شود، اما با رعایت نکاتی که در ادامه بیان خواهد شد، می توانید ماندگاری رتبه سایت خود را تضمین کنید. در تکنیک‌های سئو کلاه سیاه رتبه‌گیری سریع سایت در موتور جستجو اولویت داشته و برای جذب مخاطب واقعی تلاشی نمی‌شود. روش‌های سئو سیاه بسیار سریع و بسیار ناپایدار می‌باشند. سئو کلاه سیاه ارزان‌ترین شکل سئو است و انجام آن نیازی به تخصص خاصی ندارد. بسیاری از سئو کاران کلاه سیاه به هیچ عنوان مطلبی به سایت اضافه نمی‌کنند. آنها تنها با روش‌هایی که مورد پسند و تایید گوگل نیست،  رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا می‌برند. با بخش وبلاگ سایت دیاکو همراه باشید.

تکنیک‌‌های کلاه سیاه

در ادامه با برخی تکنیک‌های کلاه سیاه آشنا خواهید شد:

 1. کلمات کلیدی نامرتبط: از افزودن واژگان جذاب ولی بی‌ارتباط، تنها برای افزایش میزان مخاطب صفحات خود بپرهیزید. بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنید تا کاربران بدانند به دنبال چه چیزی باید باشند.
 2. پشته‌سازی از کلمات کلیدی: از تکرار کلمات کلیدی به حدی که خوانایی مطالب را کم کند و یا تعداد زیاد عکس با یک کلمه کلیدی در صفت "ALT" بپرهیزید. جملاتی بنویسید که معنی داشته باشد. چگالی کلمات کلیدی را بصورت منطقی در این جلمات رعایت کنید. از کلمات مشابه بجای کلمات کلیدی در متن استفاده کنید.
 3. متن کم، متن مخفی، لینک مخفی: از قراردادن متون غیر قانونی در زیر متن اصلی بصورتی که بدلیل همرنگی با پس زمینه قابل خواندن نباشند و همچنین از قرار دادن متن و عکس‌های لینک شده بصورتی که قابل تشخیص نباشند نیز بپرهیزید. محتوایی بنویسید که توسط مخاطب واقعی خوانده می‌شود. میزان کانتراست متن و پس زمینه را بالا ببرید و لینک‌های خود را با رنگی از بقیه نوشته متمایز کنید.
 4. کلوکینگ: از داشتن محتوای متفاوت برای مخاطب واقعی و موتورهای جستجو بپرهیزید. در این حالت کاربر با جستجو در موتور جستجو برای کلید واژه خاصی وارد سایت شما می‌شود که عملا مطلب مرتبط با واژه جستجو شده در سایت شما وجود ندارد. هنگام تولید محتوا و کلمه کلیدی با صداقت عمل کنید.
 5. صفحات انتقالی و یا صفحات مرتبط: از ایجاد یک صفحه با کلمات کلیدی بسیار که با کمک کدهای جاوا و متا تگ، کاربر را به صفحاتی نامربوط انتقال می‌دهند، بپرهیزید صفحات فرود و صفحات توضیحاتی خود را جذاب بنویسید و محتوای آنها را با دقت انتخاب کنید.
 6. طعمه و سویچ یا تغییر صفحه: از ایجاد یک صفحه و رنک گرفتن برای آن و بعد تغییر کامل محتوای آن صفحه بپرهیزید. صفحات را هر از چندگاهی به‌روزرسانی کنید، اما تغییرات بنیادی در صفحه ایجاد نکنید.
 7. محتوای کپی شده و یا سایت های قرینه: از کپی کردن مطالب خود و دیگران در صفحات سایت بپرهیزید. کاربران همواره چنیدن لینک را در مرورگر بازکرده و بعد از یک مقایسه ابتدایی آنها، صفحه دلخواه خود را انتخاب می کنند. موتورهای جستجو نیز با هر به‌روزرسانی به محتوای کپی شده حساس‌تر می‌شوند. نقل قول از سایت‌های دیگر را کوتاه‌تر کنید و محتوای سایت را اورجینال بنویسید.
 8. وبلاگ‌های اسپم: از ایجاد یک ربات برای تولید متن وبلاگ‌ها با کلمات کلیدی جهت افزایش رتبه بلاگ و افزایش تبلیغات وبلاگ و کسب درآمد از تبلیغات بپرهیزید. صرف زمان برای ایجاد محتوای با کیفیت برای صفحات وبلاگ بسیار مفید است.
 9. بلاگ های اسپم یا کامنت‌های اسپم: از افزودن لینک به وبلاگ‌ها برا افزایش تعداد لینک‌های دریافتی سایت و همچنین از قرار دادن امکان لینک‌گذاری در کامنت بپرهیزید. خودتان در وبلاگ‌هایتان برای مطالب خود کامنت بگذارید تا دیگران هم به این کار تشویق شوند.
 10. بک لینک گرفتن بصورت اسپم: از تبادل لینک با وبلاگ‌های نا مرتبط بپرهیزید. نویسندگان وبلاگ‌های با کیفیت را بیابید و از آنها برای نوشتن مطالب دعوت کنید.
 11. پینگ اسپم یا اسپینگ یا پینگ بک اسپم: استفاده از سرویس پینگ بصورت چندبار در دقیقه برای ایجاد این توهم که مطالب سایت جدید هستند را فراموش کنید. برای هنگامی که مطالب وبلاگ منتشر می‌شود. به کاربران اعلام کنید که مطلب جدیدی در سایت قرار داده شده است.
 12. اسپم‌های ارجاعی: استفاده از سایت‌هایی که مخاطب غیر واقعی برای سایت ایجاد می‌کنند و میزان مراجعه مخاطبان را بالاتر از حد واقعی نشان می‌دهند را نیز فراموش کنید. محتوای لینک را جذاب‌تر کنید تا کاربر بصورت واقعی مایل به کلیک کردن روی آن باشد.
 13. مزرعه لینک: از تبدیل سایت به یک مزرعه لینک برای کسب درآمد بپرهیزید. به سایت‌های مرتبط تعداد کمی لینک خارجی دهید.

 

 

 

سایر مطالب وبلاگ دیاکو را نیز مطالعه کنید.

آخرین اخبار
اهمیت ویژه بازاریابی ویروسی
اهمیت ویژه بازاریابی ویروسی
دیاکو
دیاکو
راز موفقیت یک فروشگاه اینترنتی
راز موفقیت یک فروشگاه اینترنتی
آشنایی با بازاریابی ویروسی
آشنایی با بازاریابی ویروسی
اشتباهات بزرگ کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی
اشتباهات بزرگ کسب و کار در شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی چریکی چه کاربردی دارد؟!
بازاریابی چریکی چه کاربردی دارد؟!
سئوکار حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟!
سئوکار حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟!
انجام 9 تکنیک سئو در 15 دقیقه
انجام 9 تکنیک سئو در 15 دقیقه
تبلیغات اینترنتی مزه‌دار!
تبلیغات اینترنتی مزه‌دار!
چه عواملی کاربران وب‌سایت را آزار می‌دهد؟!
چه عواملی کاربران وب‌سایت را آزار می‌دهد؟!
ایجاد مشتریان وفادار با 8 استراتژی
ایجاد مشتریان وفادار با 8 استراتژی
دلیل شکست فروشگاه‌های اینترنتی چیست؟!
دلیل شکست فروشگاه‌های اینترنتی چیست؟!
2 view icon 50
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
back to top
بیشتر بخوانید

جزئیات بیشتر

فروش به زبان ساده – ...

جزئیات بیشتر

12 سوال برای تحقیق ک...

جزئیات بیشتر

چگونه از وب‌سایت کسب...

جزئیات بیشتر

آشنایی بیشتر با UI ...