دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
پاییز 1396

آکسان پلاس

وب‌سایت خبری

معمولا  تمامی  خبرگزاری ها و روزنامه ها و مجلات هر کشور، با مقصود داشتن مخاطبان و طرفداران اینترنتی و همچنین تبلیغات کار برای خود و همچنین با توجه به استقبال مردم با گسترش استفاده از اینترنت برای هر فعالیتی، اقدام به طراحی سایت خبری برای خود نموده اند تا اخرین اطلاعات و اخبار در رابطه با کار خود را داخل سایت درج کنند.

 

سفارش تیم آکسان پلاس

طراحی سایت خبری یکی از انواع سایت های قابل طراحی می باشد که مخاطبین زیادی را می تواند برای شما جذب کند. تیم آکسان در ابتدای کاربرای جذب مخاطبین خود به سفارش سایت خبری ویژه و متمایز از سایت های موجود در کشور را داد و ما با کمک دانش طراحان و برنامه نویسان حرفه ای خود توانستیم از پس این مهم برآییم و سایتی متفاوت و غیرقابل رقابت در ایران طراحی کنیم که به لحاظ کلیه تکنیک های طراحی و برنامه نویسی به روز بوده و به سرعت تیم آکسان پلاس را به هدف ویژه ای که داشتند نزدیک می نماید.

 

ویژگی های سایت های خبری آکسان پلاس

 یکی از ویژگی های بارز در طراحی سایت های خبری آکسان پلاس در ج اخبار روزانه در سایت خبری می باشد. در طراحی سایت های خبری باید بعضی نکات را رعایت نماییم تا بتوانیم مخاطبان زیادی را به سایت دعوت نمایید کاربران که وارد سایت خبری می شوند تمایل به بازدید دوباره از طراحی سایت خبری شما داشته باشند. ما توانستیم با ایجاد بخشی جالب از خلاصه خبر در قسمت پایین تیتر خبری، توضیح مختصری از آن خبر را به کاربران ارائه دهیم؛همچنین اضافه کردن وجود عکس های متنوع و متناسب با موضوع اخبار می تواند تاثیر زیادی در جذب بازدید کننده به طراحی سایت خبری آکسان پلاس داشته باشد.

 

دیگر پروژه‌های شرکت دیاکو را هم بررسی کنید.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • تولید محتوا و سئو

www.aksanplus.com

9 view icon 1,595
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

اتحادیه صنفی میوه و سبزی تهران

جزئیات بیشتر

شرکت بنیان طب آکام

جزئیات بیشتر

بتیس تجارت ابریشم

جزئیات بیشتر

سنگ آفر