دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
تابستان 97

Hihealth Brand

وب سایت onepage

سایتهای تک صفحه‌ای یا وان پیج به خاطر مزایا و محدودیت‌هایی که دارند، سبکی جدید را در دنیای طراحی وب بوجود آورده‌اند. داشتن علم اینکه چگونه از این سبک سایتها بیشترین بهره را ببریم، باعث می‌شود که نتیجه‌ای باورنکردنی در کسب و کار خود بگیرید.

 

حجم یک سایت وان پیج نسبت به دیگر سایت‌ها بسیار سبک‌تر است. به خاطر حجم پایین مطالب و شسته رفته بودن سایت، بازدیدکنندگان از دیدن سایت وان پیج لذت خواهند برد. اما جای مانور زیادی در سایت وان پیج وجود ندارد که این خودش یک مزیت برای سایت وان پیج است. زیرا بازدیدکننده مطمئن خواهد شد که تمام بخش‌های سایت وان پیج را در هر بار بازدید می‌تواند ببیند. سایت وان پیج با خاصیت واکنشگرا یا ریسپانسیو سازگار است. بنابراین اگر یک شرکت از طراحی سایت وان پیج‌ استفاده می‌کند، مسلماً بازدیدکنندگان آن روی موبایل و تبلت هم می‌توانند از آن استفاده کنند. به همین دلیل سایت وان پیج یک سایت مدرن است که تمام خاصیت‌های سایت‌های مدرن را نیز دارد.

 

به دلیل دنبال کردن یک هدف خاص در سایت وان پیج، مخاطبان سایت وان پیج نیز همان هدف را دنبال خواهند کرد. چیدمان در سایت وان پیج به گونه‌ای است که هر تعداد تکرار روی آن، مشکلی را ایجاد نخواهد کرد و به خاطر سبکی، سایت وان پیج هرگز هنگ نخواهد کرد.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • تولید محتوا و سئو

www.hihealth-co.com

4 view icon 1,154
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

دارو سلامت فارمد

جزئیات بیشتر

تمپلیت ساز

جزئیات بیشتر

تعاونی کیهان مشاور

جزئیات بیشتر

اتحادیه صنفی میوه و سبزی تهران