دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
تابستان 97

باغ تالار الماس

وب سایت شرکتی

تالارهای پذیرایی و باغ تالارها از طریق طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت، می‌توانند خدمات خود را به بهترین نحو معرفی نمایند.  بسیاری از مشتریان تالارهای مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو می‌کنند. جذب مشتری از طریق اینترنت از جمله مزایای اصلی وب‌سایت‌های باغ تالارها و تالارهای پذیرایی می‌باشد.

 

داشتن یک وب‌سایت زیبا می‌تواند اعتبار یک تالار پذیرایی را بالاتر ببرد. بسیاری از مشتریان با دیدن یک وب‌سایت خوب، دید بهتری نسبت به آن تالار پیدا می‌کنند. مشتریان می‌توانند گالری تصاویر تالار و خدمات مربوطه را از طریق وب‌سایت ببینند. بسیاری از مشتریان می‌خواهند از قبل، گالری تصاویر تالار را ببینند و به خانواده خود نشان دهند. داشتن یک وب‌سایت مناسب، این امکان را به مشتریان می‌دهد تا بتوانند از تصاویر بخش‌های مختلف تالار دیدن کنند.

 

دسترسی آسان به کروکی و آدرس تالار برای مشتریان و میهمانان آنها از طریق وب‌سایت امکانپذیر می‌شود. میهمانان تالار می‌توانند به‌راحتی از طریق نقشه گوگل در وب‌سایت تالار، موقعیت مکانی و آدرس تالار را پیدا کنند.

 

وب‌سایت‌های تالارهای پذیرایی و باغ تالارها توسط شرکت دیاکو به‌صورت کاملا سفارشی و با کدنویسی اختصاصی طراحی می‌شود. در طراحی سایت‌های سفارشی، تیم کارشناسی گرافیک شرکت دیاکو، طرح نمونه اولیه را مطابق با درخواست شما طراحی می‌کنند. پس از اینکه نظرات شما روی طرح نمونه اولیه، اعمال گردید و در نهایت مورد تایید شما قرار گرفت، کار کدنویسی قالب توسط تیم برنامه‌نویسی شرکت دیاکو انجام می‌شود. پس از تکمیل این پروسه وب سایت جهت راه‌اندازی روی اینترنت آماده می‌شود.

 

مرحله نهایی در طراحی سایت‌های سفارشی، مرحله حسن انجام کار و اصلاحیات نهایی روی سایت است. مطابق با زمانبندی قرارداد وب‌سایت مشتری آماده تحویل خواهد بود. شما می‌توانید جهت هماهنگی و اطلاع از مراحل طراحی وب‌سایت، با کارشناسان فروش شرکت دیاکو تماس بگیرید.

 

پکیج های ویژه طراحی سایت تالار پذیرایی و باغ تالارها به‌صورت کاملا سفارشی و با قابلیت های پیشرفته توسط شرکت دیاکو.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی لوگو
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • تولید محتوا و سئو

https://www.tashrifatkeyvan.com

5 view icon 1,252
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

دارو سلامت فارمد

جزئیات بیشتر

دنیز کشت و صنعت

جزئیات بیشتر

کاووش آسای رادین

جزئیات بیشتر

شرکت بنیان طب آکام