دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
مهر 97

فروشگاه ورزشی المپیا

وب سایت فروشگاهی

یکی از دسته وب سایت هایی که بیشترین مشتریان ما در دیاکو را به خود اختصاص میدهد وب سایت هایی از نوع ورزشی می باشد. چرا که به دلیل وجود تنوع رشته های ورزشی و طرفداران و علاقه مندان به آنها، داشتن چنین وب سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی میتواند نوعی مزیت محسوب گردد.

 

در وب سایت المپیا می توان از معرفی خود رشته ورزشی آغاز نمود و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات را در اختیار مخاطبان آنلاین وب سایت قرار داد.

نمایش نتایج آنلاین مسابقات ورزشی مرتبط با موضوع وب سایت و گرفتن آگهی ها میتواند مهمترین منبع درآمدی چنین وب سایت هایی محسوب گردد.

 

در سایت المپیا دسته بندی ها به گونه ای در دسترس قرار گرفته که مشتریان، علاقه مندان یا کسانی که به دنبال دریافت اطلاعاتی پیرامون هر رشته ورزشی باشد، از وب سایت المپیا بازدید کنند و به راحتی می توانند خرید خود را انجام دهند.

از چالش های تیم دیاکو در طراحی وب سایت المپیا طراحی بر پایه دسترسی ای متفاوت و آسان کردن روش خرید برای مخاطبین بود که به کمک تیم خلاقیت دیاکو این امور به نتیجه مطلوب رسید.

 

مرحله نهایی در طراحی سایت‌های سفارشی، مرحله حسن انجام کار و اصلاحیات نهایی روی سایت است. مطابق با زمانبندی قرارداد وب‌سایت مشتری آماده تحویل خواهد بود. شما می‌توانید جهت هماهنگی و اطلاع از مراحل طراحی وب‌سایت، با کارشناسان فروش شرکت دیاکو تماس بگیرید.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی لوگو
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • تولید محتوا و سئو

در مرحله برنامه‌نویسی می‌باشد

5 view icon 885
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

کاووش آسای رادین

جزئیات بیشتر

تعاونی کیهان مشاور

جزئیات بیشتر

وبلاگ بشیر بهشتی

جزئیات بیشتر

مکمل یاب