دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  021-77 56 08 57
menu open menu close
پاییز 97

آژانس املاک آرتا

وب سایت شرکتی

با پیشرفت تکنولوژی، حتی کاربرانی که اهل وب‌سایت و به اصطلاح وبگردی نمی‌باشند از اطرافیان خود می‌خواهند که در اینترنت جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. امروزه تبلیغات از نوع سنتی چندان جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته ندارند. بنابراین وجود یک وب‌سایت املاک می‌تواند آینده شغلی شما را دگرگون نماید.

 

 

در وب‌سایت املاک می‌توانید با ارائه گروه‌بندی‌های مستقل، روشن و شفاف، کاربران را راهنمایی نمایید تا ملک خود را به راحتی پیدا نمایند و یا به راحت برای فروش در معرض دید دیگران قرار دهند.

 

طراحی وب‌سایت‌هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فرد باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب‌سایت مشغول به گشت و گذار باشند. البته وجود بخش بنگاه‌های معاملات املاک هم می‌تواند به عنوان یک بخش ویژه در وب‌سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن وب‌سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب‌سایت، بنگاه‌های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در وب‌سایت شما خواهند شد.

 

طراحی سیستم جستجوی بدون نقص یکی از وظایف حساس و دشوار شرکت دیاکو خواهد بود. زیرا با توجه به حجم انبوه اطلاعات و تصاویر در وب سایت شما باید در حداقل زمان، کاربران آنلاین که در حقیقت مشتریان حقیقی شما هم خواهند شد، بتوانند به اطلاعات خود دسترسی پیدا نمایند.

 

امکانات سایت املاک

برخی از خدمات در وب‌سایت‌های املاک را در ادامه مطالعه خواهید کرد:

 1. نمایش محدوده املاک در نقشه
 2. تفکیک املاک بر اساس خرید و فروش، رهن و اجاره، مشارکت و...
 3. معرفی ملک‌های در جهت فروش ویژه
 4. معرفی ملک‌های جدید
 5. ثبت چند تصویر برای هر ملک
 6. درج اخبار مربوط به ملک و مسکن
 7. و...

 

وب‌سایت برای موفقیت در فضای مجازی نیاز به رعایت دسته دیگری ملزومات در طراحی خود دارد. مواردی که هر چند در عمکرد ظاهری وب‌سایت تاثیر چندانی ندارند اما در عملکرد فنی و کیفی وب‌سایت نقشی مهم ایفا می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی سئو است. وب‌سایت تا وقتی که کاربر و بازدید کننده نداشته باشد، کارایی ندارد. مهم‌ترین اقدامی که می‌توان در جهت پربازدید کردن وب‌سایت انجام داد، طراحی بهینه آن برای موتورهای جستجو نظیر گوگل است. با این کار هنگامی که کاربری به دنبال ملک مورد نظر خود می‌گردد، وب‌سایت شما را در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبا مشاهده می‌کند.

 

 

سرعت و در دسترس‌پذیری وب‌سایت، مورد مهم دیگر است. وب‌سایت شما صرف نظر از تعداد بازدیدکننده زیادی که دارد، باید همواره در دسترس باشد و کاربران متوجه هیچگونه کندی و یا قطعی اتصالی نشوند.

 

موارد دیگری نظیر امنیت و واکنشگرا بودن وب‌سایت نیز مورد نظر است. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و با تجربه در امر طراحی کمک بگیرید تا بتواند با اتکا به دانش تخصصی و تجربه خود، یک وب‌سایت اصولی و باکیفیت را برای شما طراحی نماید. برای طراحی سايت بانک مشاغل با کارشناسان شرکت دیاکو در ارتباط باشید.

امور انجام شده
 • مشاوره
 • طراحی تمپلیت
 • طراحی رابط کاربری
 • کدنویسی و طراحی کنترل پنل

http://www.artaamlak.com

2 view icon 33
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

پارسیس رایا دارو

جزئیات بیشتر

تمپلیت ساز

جزئیات بیشتر

دارو سلامت فارمد

جزئیات بیشتر

فروشگاه ورزشی المپیا