دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
بهار 96

وبلاگ بشیر بهشتی

وب سایت شخصی

عموماً وب سایت‌های شخصی در سطوح سخت‌ترین زمینه طراحی وب سایت‌ها قرار دارند، چالش کارفرما در زمان سفارش کار برای گروه دیاکو نمایش دادن بنرهای اکشن، با خلاقیت بالا و همینطور به کارگیری سبک طراحی متناسب با سبک خود طراح در وب‌سایت بود.

 

ما در جریان برنامه‌ای دقیق به تصاویری واحد رسیدیم که ضمن نمایش قابلیت‌های سایت، بسیار چشم نواز بودند. UI در نظر گرفته شده برای هر ایده متناسب با تصویرسازی‌ها و طراحی‌های جناب آقای بشیر بهشتی انتخاب شد. این سایت به صورت یک پروژه بین‌المللی و در قالب متمایزی ارائه شد و مقدمه‌ی یک پروژه متفاوت برای گروه دیاکو در زمینه‌ی طراحی وب در ایران گردید.

 

ما معتقد بودیم در عین نمایش این قابلیت‌ها می‌بایست به طراحی برسیم که در تمام جهات هماهنگ باشد. هماهنگی با ایده‌های کارفرما که آن را جزئی از تز تیم خود می‌دانستیم. طبق اطلاعات داده‌شده، سبک طراحی کاملاً مینیمال بود که با سبک طراحی‌ها و تصویرسازی‌های خود طراح یکسان می‌باشد. گروه دیاکو در طراحی ایده از تکنیک درخت ذهن استفاده کرد و در ترکیب کلمات متوجه شدیم، که Flat Design بسیار مناسب برای نمایش سبک کاری طراح است. به این ترتیب نقطۀ مشترک در نمایش قابلیت‌های وب‌سایت بین تیم دیاکو و جناب آقای بشیر بهشتی شکل گرفت و از طرفی رویکرد ما در طراحی وب‌سایت بسیار متفاوت و با جزئیات فراوان پیش رفت و درنهایت اثری کارآمد و ممتاز را خلق کردیم.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • تولید محتوا و سئو

bashirbeheshti.com

10 view icon 3,280
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

پارسیس رایا دارو

جزئیات بیشتر

فرش رویال گلد

جزئیات بیشتر

فروشگاه ورزشی المپیا

جزئیات بیشتر

فعالان اقتصادی گرجستان