دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
تابستان 97

سول بیوتی

وب سایت فروشگاهی

توجه و گرایش به زیبایی در فطرت انسان وجود دارد. چرا که آفریننده آدمی خود زیباست و از اینرو در نهاد مخلوقش این گرایش به زیبایی را به ودیعه گذاشته است. از دیرباز تاکنون در جوامع و ملل مختلف، روش های گوناگون و لوازم آرایشی به شکل های متنوع ابداع شده و مورد استفاده قرار گرفته است. انسان ها همیشه دوست دارند که در نگاه دیگران و خود زیبا و دلنشین جلوه نمایند. هر چند که تعریف زیبایی در اعصار مختلف دگرگون شده است؛ ولی اصل زیبایی همیشه پا برجاست.

 

در دنیای کنونی با توجه به ازدیاد محصولات بهداشتی و آرایشی و تنوع در این عرصه و همچنین وجود برندهای مختلف که روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود، موجب شده است که تولید کنندگان و فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی با شیوه های نوینی نسبت به بازاریابی و معرفی محصولات خود اقدام نمایند که یکی از مهمترین و بهترین این روش ها طراحی سایت آرایشی است. تا از این طریق اطلاع رسانی و نیز معرفی محصولات بصورت جامع به مصرف کنندگان صورت گیرد.

 

طراحی سایت فروشگاهی سول بیوتی چالش بزرگ علاوه بر سبک طراحی و به روز بودن سایت به لحاظ فنی و برنامه نویسی از یک طرف و نمایش استراتژی های شرکت سول بیوتی از طرف دیگر، بر سر نحوه ثبت نام و خرید کردن مشتریان سول بیوتی بود که با اتکا به تخصص و ایده پردازی متخصصان شرکت دیاکو این چالش برطرف شد و خرید به شیوه کاملاً هوشمند و بدون گرفتن وقت از مشتری ها انجام می شود.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • طراحی لوگو

www.solbeautycenter.com

11 view icon 1,188
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

باغ تالار الماس

جزئیات بیشتر

سنگ آفر

جزئیات بیشتر

تمپلیت ساز

جزئیات بیشتر

مکمل یاب