دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
تابستان 97

سول بیوتی

وب سایت فروشگاهی

توجه و گرایش به زیبایی در فطرت انسان وجود دارد. چرا که آفریننده آدمی خود زیباست و از اینرو در نهاد مخلوقش این گرایش به زیبایی را به ودیعه گذاشته است. از دیرباز تاکنون در جوامع و ملل مختلف، روش های گوناگون و لوازم آرایشی به شکل های متنوع ابداع شده و مورد استفاده قرار گرفته است. انسان ها همیشه دوست دارند که در نگاه دیگران و خود زیبا و دلنشین جلوه نمایند. هر چند که تعریف زیبایی در اعصار مختلف دگرگون شده است؛ ولی اصل زیبایی همیشه پا برجاست.

 

در دنیای کنونی با توجه به ازدیاد محصولات بهداشتی و آرایشی و تنوع در این عرصه و همچنین وجود برندهای مختلف که روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده می شود، موجب شده است که تولید کنندگان و فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی با شیوه های نوینی نسبت به بازاریابی و معرفی محصولات خود اقدام نمایند که یکی از مهمترین و بهترین این روش ها طراحی سایت آرایشی است. تا از این طریق اطلاع رسانی و نیز معرفی محصولات بصورت جامع به مصرف کنندگان صورت گیرد.

 

طراحی سایت فروشگاهی سول بیوتی چالش بزرگ علاوه بر سبک طراحی و به روز بودن سایت به لحاظ فنی و برنامه نویسی از یک طرف و نمایش استراتژی های شرکت سول بیوتی از طرف دیگر، بر سر نحوه ثبت نام و خرید کردن مشتریان سول بیوتی بود که با اتکا به تخصص و ایده پردازی متخصصان شرکت دیاکو این چالش برطرف شد و خرید به شیوه کاملاً هوشمند و بدون گرفتن وقت از مشتری ها انجام می شود.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی تمپلیت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل
  • طراحی لوگو

www.solbeautycenter.com

11 view icon 1,151
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

آرمان کوشان اطلس

جزئیات بیشتر

فرش رویال گلد

جزئیات بیشتر

آکسان پلاس

جزئیات بیشتر

اتحادیه گیاهان دارویی