دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
پاییز 97

فعالان اقتصادی گرجستان

وب سایت شرکتی

از مهم‌ترین نیازهای انسان در تمامی جوامع بشری، اشتغال است. پس از گذراندن مقاطع مختلف تحصیلی و در ابتدای سنین جوانی آماده می‌شوید تا در یک موقعیت شغلی متناسب با دانش و مهارت خود به کار گرفته شوید، در آن پیشرفت کنید و با دریافت جایگاه اجتماعی و درآمد مالی، زندگی شخصی خود را بنا نهاده و آغاز نمایید. بنابراین همه انسان‌ها در مقطع اصلی زندگی خود شروع به جستجوی شغل مناسب خود را می‌کنند.

 

بانک‌های مشاغل سنتی معمولا مجلات قطوری بود که با فهرست‌بندی و دسته‌بندی توانسته بود تا حدودی جستجوی شغل را برای علاقه‌مندان به کار انجام دهد، اما طراحی وب‌سایت بانک مشاغل کاملا متفاوت است. شما می‌توانید یک بانک کامل از مشاغل مختلف در دسته‌بندی‌های گوناگون داشته باشید و کاربران بتوانند در هر نقطه‌ای از جهان که قرار دارند به سادگی و از طریق اینترنت به وب‌سایت شما دسترسی پیدا کنند. همچنین شما می‌توانید انواع آگهی‌های استخدامی، اطلاعات و دانش مورد نیاز مربوط به استخدام، نمونه سوالات استخدامی، رزومه‌نویسی، آموزش مصاحبه، تست‌های شخصیت‌شناسی و هر چیزی که می تواند در این حوزه به افراد جویای کار کمک کند را در وب‌سایت خود قرار دهید. برای ارائه کلیه این خدمات، کافی است یک وب‌سایت داشته باشید، اما نه هر وب‌سایتی. شما باید یک وب‌سایت تخصصی بانک مشاغل داشته باشید.

 

امکانات سایت بانک مشاغل

در ادامه به برخی از موارد مهمی که وب‌سایت بانک مشاغل می‌تواند داشته باشد، اشاره شده است:

 1. طراحی سایت با ظاهری زیبا و کاربری آسان برای یافتن سریع اطلاعات مرتبط با موقعیت‌های شغلی مورد علاقه
 2. معرفی کامل وب‌سایت و انواع خدماتی که از طریق وب‌سایت ارائه می شود
 3. امکان درج آگهی اسخدام در وب‌سایت
 4. عضو گیری و مدیرت اعضا در وب‌سایت و ارائه خبرنامه‌ها براساس موقعیت‌های شغلی مورد علاقه
 5. معرفی کامل انواع مشاغل شامل وظایف، مهارت‌ها، آینده شغلی، درآمد و…
 6. امکان دسته‌بندی موقعیت‌های شغلی بر اساس نوع آن‌ها شامل مشاغل مهندسی، خدماتی آموزشی، اداری مالی، پزشکی و سلامت، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، هنر، سینما و...
 7. پرداخت وجوه به صورت آنلاین و از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی
 8. ثبت درخواست شغلی و ارائه رزومه شغلی به شرکت‌ها در طراحی وب‌سایت
 9. آموزش و ثبت رزومه در سیستم‌های خودکار و آماده
 10. پرسش و پاسخ میان کاربران
 11. پشتیبانی از کاربران
 12. ارائه نمونه سوالات استخدامی
 13. ارائه آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با استخدامی‌های کشور و بازار کار
 14. تست شخصیت و ارائه پیشنهادهای شغلی متناسب با ویژگی‌های شخصیتی
 15. و...

 

وب‌سایت برای موفقیت در فضای مجازی نیاز به رعایت دسته دیگری ملزومات در طراحی خود دارد. مواردی که هر چند در عمکرد ظاهری وب‌سایت تاثیر چندانی ندارند اما در عملکرد فنی و کیفی وب‌سایت نقشی مهم ایفا می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی سئو است. وب‌سایت تا وقتی که کاربر و بازدید کننده نداشته باشد، کارایی ندارد. مهم‌ترین اقدامی که می‌توان در جهت پربازدید کردن وب‌سایت انجام داد، طراحی بهینه آن برای موتورهای جستجو نظیر گوگل است. با این کار هنگامی که کاربری به دنبال موقعیت‌های شغلی خود می‌گردد، وب‌سایت شما را در صفحه اول گوگل و بالاتر از رقبا مشاهده می‌کند.

 

 

سرعت و در دسترس‌پذیری وب‌سایت، مورد مهم دیگر است. وب‌سایت شما صرف نظر از تعداد بازدیدکننده زیادی که دارد، باید همواره در دسترس باشد و کاربران متوجه هیچگونه کندی و یا قطعی اتصالی نشوند.

 

موارد دیگری نظیر امنیت و واکنشگرا بودن وب‌سایت نیز مورد نظر است. با توجه به فنی بودن و تخصصی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود از یک طراح ماهر و با تجربه در امر طراحی کمک بگیرید تا بتواند با اتکا به دانش تخصصی و تجربه خود، یک وب‌سایت اصولی و باکیفیت را برای شما طراحی نماید. برای طراحی سايت بانک مشاغل با کارشناسان شرکت دیاکو در ارتباط باشید.

امور انجام شده
 • مشاوره
 • طراحی تمپلیت
 • طراحی رابط کاربری
 • کدنویسی و طراحی کنترل پنل

www.fegeorgia.com

8 view icon 951
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

Hihealth Brand

جزئیات بیشتر

تعاونی کیهان مشاور

جزئیات بیشتر

بتیس تجارت ابریشم

جزئیات بیشتر

سنگ آفر