دیاکو
جستجو
مشاوره رایگان:  0910 911 32 19
menu open menu close
پاییز 97

فرش رویال گلد

وب سایت شرکتی

هنر فرش بافی امروزه به یکی از صنایع بزرگ ایران مبدل شده که در داخل و خارج از کشور مشتریان فراوانی دارد. از این رو نیاز به طراحی سایتی مناسب و در خور این صنعت مهم احساس می شود. با توجه به زیاد شدن شرکت های تولید کننده فرش می بایست ساتی بسیار منحصر به فرد طراحی کرد تا از طریق آن بتوان مخاطبین زیادی را جذب نمود و با مشتریان داخلی و حتی خارجی به راحتی ارتباط برقرار کرد. بنا بر این حتماً باید سایت هایی برای شرکت های این صنعت طراحی گردد که علاوه بر دسترسی های بسیار راحت، بسیار به روز و موازی با طراحی خارج از کشور باشد.

زمانی که شرکت فرش رویال گلد سفارش طراحی سایت خود را به تیم دیاکو داد، اولین دلیل انتخاب شرکت دیاکو را جهت طراحی سایتشان، طراحی های وب سایت های شرکت دیاکو اعلام کرد که به گفته مدیریت مجموعه فرش رویال گلد "طراحی های شرکت دیاکو بسیار منحصر به فرد نسبت به سایر شرکت های فعال در این زمینه می باشد".

 

چالش هایی که شرکت دیاکو در طراحی سایت فرش رویال گلد با آن روبرو بود به شرح ذیل می باشد:

1) اولین چالش نمایش نقش و نگار و زیبایی فرش های رویال گلد بود که باید بسیار سریع این نقطه قوت شرکت فرش رویال گلد رو به نمایش می گذاشتیم. برای این کار یک اسلایدر بسیار کارآمد طراحی کردیم چرا که نقش فرش ها را با ابعاد مناسب و کیفیت عالی مانند ویترین مغازه به بازدیدکنندگان سایت نشان دهیم.

2) از یک بخش بندی اصولی برای جداسازی فرش ها با توجه به رنگ، ابعاد، تراکم و شانه استفاده نمودیم. این کار باعث می شود بازدید کننده سایت دچار سر در گمی نشود و مجموعه مورد نظر خود را انتخاب نماید و تصاویر فرش ها و سایر اطلاعات را مشاهده نماید.

3) از یک جستجوی بسیار پیشرفته در این سایت استفاده شده تا مخاطبین به راحتی بتوانند محصول را بر اساس سلیقه خود جستجو کنند.

4) با توجه به اینکه بنر سایت را به محصولات شرکت فرش رویال گلد اختصاص دادیم از یک بخش رپرتاژ خبری در صفحه اصلی استفاده نمودیم تا اخبار بولد خود را بتواند به راحتی اطلاع رسانی نماید.

5) طراحی بر اساس سبک مینیمال فلت می باشد و با توجه به سادگی در این سبک از ایده تغییر رنگ ها و استفاده از تکنیک پارالکس جریان پر انرژی در سایت به راه انداختیم تا مخاطب به هیچ وجه احساس یکنواختی ننماید.

امور انجام شده
  • مشاوره
  • طراحی لوگو
  • طراحی وب سایت
  • طراحی رابط کاربری
  • کدنویسی و طراحی کنترل پنل

www.royalgold-carpet.com

 

3 view icon 1,255
اشتراک گذاری:
social link social link social link social link
back to top
نمونه کارها

جزئیات بیشتر

اتحادیه صنفی میوه و سبزی تهران

جزئیات بیشتر

بتیس تجارت ابریشم

جزئیات بیشتر

فروشگاه ورزشی المپیا

جزئیات بیشتر

تعاونی کیهان مشاور